ua ru

Янукович провів зустріч з Фюле

Президент України Віктор Януковича провів зустріч з єврокомісаром з питань розширення та європейської політики сусідства Штефаном Фюле.

Президент України Віктор Януковича провів зустріч з єврокомісаром з питань розширення та європейської політики сусідства Штефаном Фюле. Про це повідомляє прес-служба глави української держави (фото).

За повідомленням прес-служби, у зустрічі також узяли участь глава Адміністрації Президента України Андрій Клюєв, радник Президента України - керівник Головного управління з питань міжнародних відносин Адміністрації Президента України Андрій Гончарук, рдник Президента України - уповноважений України з питань зовнішньополітичних та інтеграційних процесів Костянтин Єлісєєв, директор департаменту з питань відносин з країнами Східної Європи, Південного Кавказу та Центральної Азії Європейської служби зовнішньої дії Гуннар Віганд.

Нагадаємо, Штефан Фюле 24-25 січня 2014 р. перебуває з візитом у Києві. Очікується, що Фюле зустрінеться з представниками влади та опозиції, а також з представниками громадянського суспільства.

Янукович провів зустріч з Фюле

Фото: прес-служба Президента України