Янукович пропонує передбачити з 1 липня 2013 р. необхідність юридичної освіти для держреєстраторів юридичних та фізосіб

Президент України Віктор Янукович пропонує передбачити необхідність юридичної освіти для держреєстраторів юридичних та фізичних осіб. Про це йдеться в указі Президента №327/2013.

Згідно документу, Янукович доручив Кабміну розробити і подати на розгляд Верховної Ради України законопроект про внесення змін до закону "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців".

Законопроект має передбачити забезпечення призначення з 1 липня 2013 р. на посаду державного реєстратора, який проводить державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, осіб із вищою юридичною освітою. Для тих держреєстраторів, які не мають такої освіти, має бути передбачений перехідний період строком до п'яти років для її здобуття.

Крім того, Янукович пропонує передбачити можливість переведення до структурних підрозділів територіальних органів Мінюсту державних реєстраторів держадміністрацій та мерій, які не мають повної вищої юридичної освіти.

Читайте також: Глава Укрдержреєстру пообіцяв звільняти реєстраторів у разі проблем з оформленням бізнесу

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся