Янукович доручив Азарову розробити план заходів із поліпшення житлових умов студентів

Президент України Віктор Янукович доручив прем'єр-міністру Миколі Азарову до 1 серпня 2014 р. розробити і затвердити план заходів із поліпшення житлових умов студентської та учнівської молоді. Про це йдеться у дорученні "Щодо підвищення ролі молоді у розбудові демократичного громадянського суспільства, забезпечення вирішення актуальних питань, порушених на Всеукраїнському форумі молоді", повідомляє прес-служба Президента України.

З метою підвищення ролі молоді у розбудові демократичного громадянського суспільства, забезпечення вирішення актуальних питань, порушених на Всеукраїнському форумі молоді, що відбувся у вересні 2013 р. Президент доручив прем'єр-міністру забезпечити передбачення під час доопрацювання проекту закону України "Про державний бюджет України на 2014 рік" та підготовки проектів законів про державний бюджет України на наступні роки відповідно до обгрунтованих потреб видатків на реалізацію завдань і заходів державної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2009-2015 рр., державної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2017 рр.

Також Янукович доручив забезпечити до 31 березня 2014 р. розроблення та видання нормативно-правових актів, необхідних для врегулювання в установленому порядку питань щодо створення регіональних молодіжних центрів як осередків по роботі з молоддю, передбачивши спрямування діяльності таких центрів Міністерством молоді та спорту України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся