Янукович підписав закон про угоду між Україною та МБРР про надання Україні позики на суму 200 млн дол

Президент України Віктор Янукович підписав закон № 3812-VІ про ратифікацію Гарантійної угоди (проект по енергоефективності) між Україноюта Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

В рамках проекту по енергоефективності передбачається залучення АТ "Укрексімбанк" позики МБРР на суму 200 млн дол під гарантії Україні в 30років з шестирічним пільговим періодом. Крім того, проектом передбачається надання українським підприємствам, у тому числі постачальникамкомунальних послуг, середньо - і довгострокового фінансування виробничихпотреб: інвестиційне кредитування, у тому числі через відібрані комерційнібанки-учасники.
Нагадаємо, Верховна Рада України 4 жовтня прийняла проект закону № 0228від 27 вересня 2011 г. про ратифікацію Гарантійної угоди (проект поенергоефективності) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку, ініційований Президентом України Віктором Януковичем.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся