Янукович підписав закон про угоду між Україною та МБРР про надання Україні позики на суму 200 млн дол

Понеділок 10 жовтня 2011 16:55

Президент України Віктор Янукович підписав закон № 3812-VІ про ратифікацію Гарантійної угоди (проект по енергоефективності) між Україноюта Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

В рамках проекту по енергоефективності передбачається залучення АТ "Укрексімбанк" позики МБРР на суму 200 млн дол під гарантії Україні в 30років з шестирічним пільговим періодом. Крім того, проектом передбачається надання українським підприємствам, у тому числі постачальникамкомунальних послуг, середньо - і довгострокового фінансування виробничихпотреб: інвестиційне кредитування, у тому числі через відібрані комерційнібанки-учасники.
Нагадаємо, Верховна Рада України 4 жовтня прийняла проект закону № 0228від 27 вересня 2011 г. про ратифікацію Гарантійної угоди (проект поенергоефективності) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку, ініційований Президентом України Віктором Януковичем.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся