ua ru

Янукович допускає зміни в закони від 16 січня

Президент Віктор Янукович допускає внесення змін в закони, прийняті Верховною Радою 16 січня 2014 р.

Президент Віктор Янукович допускає внесення змін в закони, прийняті Верховною Радою 16 січня 2014 р. Про це Янукович заявив на зустрічі з главами церков і релігійних організацій, передає "5 канал".

"Ми прийняли рішення провести позачергову сесію як кризову. І на цій сесії розглянути питання... зміни до тих законів, які були прийняті. Експерти з двох сторін від сьогодні працюють над цим питанням, працюють над змінами, знаходять спільну мову, ми спільною позицією виходимо в парламент і голосуємо", - сказав Янукович.

Він нагадав, що частина цих законів була прийнята голосуванням картками, а частина - підняттям рук.

"Але після голосування руками депутати поставили свої власні підписи, тому що їм не давали голосувати картками. У регламенті це передбачено", - сказав Президент.

За його словами, ці закони зазнали критики з першого дня.

"Їх треба почитати, подивитись, які несуть користь, які є європейськими стандартами і які прийняті в сучасних країнах і працюють", - зауважив Янукович.

"Таким чином, наші експерти відпрацюють ці питання разом з опозицією, підготують компромісні рішення, і по всіх законах, по яких є розбіжності, ми у парламенті проголосуємо зміни і знімемо це питання", - наголосив Янукович.

Нагадаємо, позачергова сесія Верховної Ради відбудеться 28 січня.