Янукович 23-24 січня відвідає Всесвітній економічний форум в Давосі

Понеділок 21 січня 2013 18:30

Президент України 23-24 січня ц.р. відвідає Швейцарію для участі в заходах Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) у Давосі. Про це заявив глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін, повідомляє прес-служба глави держави.

У ході роботи цьогорічного засідання ВЕФ, темою якого є "Гнучкий динамізм", передбачається сформувати глобальні, регіональні та галузеві програми, спрямовані на стимулювання перетворень на відповідних рівнях, здатних протистояти викликам сучасності.

Як зазначив Льовочкін, в цьому році пріоритетними питаннями для Януковича в рамках засідання ВЕФ є розвиток інфраструктури та енергетична проблематика - ключові чинники зростання національної економіки. Планується, що Янукович візьме участь у сесіях неформальних засідань світових економічних лідерів "Закладка фундаменту для відродження Європи" і "Енергетична інфраструктура в перехідному періоді".

Янукович представить у своїх виступах бачення України щодо її можливого внеску у відновлення економічної стабільності на Європейському континенті та в розвиток нових моделей взаємодії в енергетиці. Президент України виступить як співдоповідач на пленарній сесії ВЕФ "Прискорення розвитку інфраструктури", акцентуючи в якості, досвід і можливості України в забезпеченні транзитних потоків в Євразії за напрямками "Північ-Південь" та "Схід-Захід".

Передбачена окрема зустріч Януковича з виконавчим головою Всесвітнього економічного форуму Клаусом Швабом, під час якої буде обговорено питання подальшої співпраці України з ВЕФ, в тому числі в рамках розпочатого Ради по формуванню глобального порядку денного по Україні.

Крім вищезазначених заходів, за словами Льовочкіна, програма перебування Януковича в Давосі буде включати двосторонні зустрічі з Головою Європейського парламенту Мартіном Шульцом, главами іноземних делегацій, зокрема прем'єр-міністром Грузії Борисом (Бідзіна) Іванішвілі, керівниками транснаціональних корпорацій, включаючи головного виконавчого директора компанії Royal Dutch Shell Пітер Возер.

Нагадаємо, в минулому році Янукович 25-27 січня здійснив робочий візит до Швейцарії для участі у заходах Всесвітнього економічного форуму в Давосі. Передбачалося, що лейтмотивом відвідування Януковичем засідання ВЕФ повинна була бути енергетична проблематика - ключовий аспект національної безпеки та економічного розвитку України в нинішніх умовах.

Читайте також: Янукович візьме участь у заходах ВЕФ у Давосі

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся