Yahoo таємно сканувала електронні листи користувачів для розвідки США, - Reuters

НовиниНадзвичайні події    05.10.2016 - 10:01
Фото: Yahoo
Фото: Yahoo

Компанія створила програму для аналізу всіх листів своїх користувачів

Інтернет-компанія Yahoo в минулому році таємно сканувала електронні листи користувачів для розвідки США. Про це йдеться в повідомленні Reuters з посиланням на джерело.

Так, згідно з повідомленням, компанія створила програму для аналізу листів своїх користувачів. Програма перевіряла всі вхідні повідомлення на наявність певного поєднання символів.

Як повідомляється, компанія виконала секретний запит, який надійшов або від Агентства національної безпеки (АНБ), або від Федерального бюро розслідувань (ФБР). Разом з тим, Reuters не вдалося з'ясувати чи отримували подібні доручення інші компанії.

На думку експертів, цілком ймовірно, що АНБ або ФБР звернулися до інших інтернет-компаніям з таким же проханням. Відзначається, що АНБ, як правило, робить запити для внутрішнього спостереження через ФБР, так що важко зрозуміти, яке агентство шукає інформацію.

Разом з тим, не відомо, яку саме інформацію шукали спецслужби США.

Відповідно до законодавства США, спецслужби можуть звернутися до телефонних та інтернет-компаній з проханням надати дані про клієнтів, якщо це, серед іншого, може допомогти запобігти терористичному нападу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що американська компанія Yahoo! підтверджує викрадення даних 500 млн облікових записів користувачів в результаті хакерської атаки в 2014 році.

 

 

 

On Top