ru ua

Yahoo! створює власний YouTube, - джерела

Yahoo! хоче запустити власний інтернет-сервіс для поширення відеоконтенту, що нагадує за концепцією YouTube.

Yahoo! хоче запустити власний інтернет-сервіс для поширення відеоконтенту, що нагадує за концепцією YouTube. Про це повідомляє "Росія 24".

Дізнавшись про нові плани амбітного керівника Yahoo! Марісси Майєр (на фото), трейдери торгують на підвищення. До цієї хвилині папери компанії у премаркеті дорожчають вже на 0,95% і коштують 36,24 дол., а капіталізація бізнесу на біржі становить близько 36 млрд дол.

Зазначимо, що офіційно про створення Yahoo-Tube поки ніхто не оголошував. Але інсайдери стверджують, що його представлять вже найближчими тижнями. Сервіс поки не має назви, але він практично готовий до запуску.

Не всі експерти згодні з тим, що відеопортал Yahoo! буде схожий на YouTube. Деякі джерела стверджують, що компанія створює щось абсолютно нове й оригінальне. Однією з особливостей стане пряме модерування контенту: представники Yahoo! будуть самостійно відбирати ролики із запропонованих користувачами.

Є й ще одна думка: спочатку Yahoo! відкриє закритий сервіс, який буде модеруватись безпосередньо і розкручувати тільки найцікавіші відео, але потім представлять і більш масовий портал, який вже нагадуватиме належний Google YouTube.