Я ніколи не мав інтересів в сфері приватизації і завжди був проти того, аби представник СПУ очолював ФДМУ, - Й.Вінський

Екс-голова Фонда держмайна України (ФДМУ) Валентина Семенюк-Самсоненко каже неправду, коли звинувачує колишнього міністра транспорту й зв'язку, лідера партії «Народна влада»  Йосипа Вінського в тому, що він проявляв інтереси в сфері приватизації. Про це сьогодні заявив Й.Вінський, коментуючи відповідну заяву В.Семенюк-Самсоненко, передає прес-служба «Народної влади».

«Прикро, коли людина, яка перебуває в керівництві політичної сили (В.Семенюк-Самсоненко - один з лідерів Соцпартії України), до створення і розвитку якої я мав безпосереднє відношення, опускається до таких прийомів. Втім, дволикість і нечесність нинішніх лідерів СПУ вже привела її до сьогоднішнього плачевного стану. Валентині Петрівні слід би зробити з цього висновки і приміряти до себе народну мудрість, яка каже, що брехнею світ перейдеш, але назад не повернешся», - сказав Й.Вінський.

Він додав, що не мав жодного відношення до звільнення В.Семенюк-Самсоненко з посади голови ФДМУ, проте, завжди виступав проти того, аби представник СПУ відповідав за розпродаж держмайна. «Я дійсно був проти того, щоб Валентина Петрівна очолювала ФДМУ. Соціалісти не повинні торгувати державним майном. Цю позицію я відстоював ще як перший секретар політради СПУ, не змінив своєї думки й сьогодні. Я й досі переконаний, що призначення В.Семенюк-Самсоненко на посаду голови ФДМУ було стратегічною помилкою для Соцпартії, а діяльність Валентини Петрівни на чолі Фонду була шкідливою для держави», - наголосив лідер партії «Народна влада».

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся