ru ua

У WikiLeaks заявили про наявність підробки у викладених хакерами документах

У WikiLeaks заявили про наявність підробки у викладених хакерами документах Фото: Джуліан Ассанж (flickr.com/Cancillería del Ecuador)

WikiLeaks проаналізували опубліковані групою Anonymous документи

Експерти WikiLeaks проаналізували опубліковані групою Anonymous документи, які належать британському проекту Integrity Initiative і повідомили, що частина з них "демонструє ознаки фальсифікацій". Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на офіційну сторінку WikiLeaks в Twitter.

Так, йдеться про документи, які були опубліковані напередодні. У них були і керівництва, в яких було сказано, що британський проект передбачає створення кластерів фахівців в політичних, військових, наукових та інших областях, які будуть відслідковувати і аналізувати приклади дезінформації в своїй країні.

Крім того, була знайдена інструкція щодо протидії російської дезінформації.

Фахівці, за інформацією представників організації, проаналізували ці документи і з'ясували, що "частина з них демонструє ознаки фабрикацій". Які саме папери експерти WikiLeaks запідозрили у підробці, в організації не уточнили, як і не надали інших коментарів з приводу зробленого спеціалістами аналізу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж подав позов до суду проти уряду Еквадору.