ua en ru

WADA обговорить позицію з питання відсторонення Росії від Олімпіади-2018

WADA обговорить позицію з питання відсторонення Росії від Олімпіади-2018 Фото: засідання WADA відбудеться 16 листопада в Сеулі (wada-ama.org)

Питання піднімуть на засіданні 16 листопада

Віце-президент Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) Лінда Хеллеланд закликала до відкритого і прозорого обговорення питання про участь Росії в Олімпійських іграх-2018 в Пхенчхані. Про це повідомляє Insidethegames.

Чиновниця направила листа голові огранізації Крейгу Ріді і гендиректору Олів'є Нігглі з проханням забезпечити ретельний розгляд ситуації на засіданні 16 листопада в Сеулі.

"Я підкреслила важливість того, щоб ми поглянули на все наслідки доповіді Макларена, що включає більше 1000 випадків - чи слід WADA рекомендувати МОК і МПК заборонити спортсменам виступати в Південній Кореї під російським прапором, як це було зроблено перед Ріо 2016, або ж рекомендувати дозволити брати участь тим російським спортсменам, хто проходив тестування під контролем Андідопінгового агентства Великої Британії і міжнародних експертів ", - сказала вона.

Нагадаємо, Міжнародний олімпійський комітет (МОК) може оголосити в грудні рішення щодо допуску Російської Федерації (РФ) до Олімпіади-2018.