Вивіз вугілля з зони АТО через Росію буде здійснюватися без сплати мит, - Кабмін

Вивіз вугілля з зони АТО через Росію буде здійснюватися без сплати мит, - Кабмін
Фото: вивезення вугілля

Україна буде вивозити вугілля тільки тих підприємств, які зареєстровані за українським законом

Вивіз вугілля з зони антитерористичної операції (АТО) через територію Росії буде здійснюватися без сплати мита та податку на додану вартість (ПДВ). Про це йдеться в проекті розпорядження "Про деякі питання забезпечення вітчизняних теплоелектростанцій вугіллям", копія якого є в розпорядженні РБК-Україна.

Прикордонний і митний контроль буде здійснюватися на підставі залізничних накладних і "без використання методів нетарифного регулювання під час ввезення вугілля на територію України", тобто, без сплати мит і ПДВ.

При цьому вивіз вугілля буде здійснюватися тільки з тих видобувних підприємств, які зареєстровані або перебувають на обліку, як платники податків в територіальних органах ГФС, розташованих у підконтрольних владі населених пунктах.

При цьому, розрахунки за вугілля повинні проходити виключно через розрахункові рахунки банків, що перебувають на неокупованій території.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України хоче возити вугілля із зони антитерористичної операції (АТО) через територію Росії, використовую пункти пропуску Квашино (Донецька область) і Червона Могила (Луганська область).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся