Вищий госпсуд України пішов у дорадчу кімнату для ухвалення рішення про припинення провадження у справі про борг ЄЕСУ

Вищий господарський суд України пішов у дорадчу кімнату для ухвалення рішення про припинення провадження у справі про борг корпорації ЄЕСУ перед Міністерством оборони Росії. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Раніше в ході судового засідання представники Кабінету міністрів України заявили клопотання, в якому просили суд скасувати рішення судів першої та апеляційної інстанції та ухвалити нове рішення, яким відхилити позов Міноборони РФ до уряду України.

Представники Кабміну, обгрунтовуючи своє клопотання, відзначили, що у даній справі минув термін давності, тому суд першої інстанції не мав розглядати цю справу.

Також в ході засідання представник корпорації ЄЕСУ Олександр Ковальчук заявив клопотання з проханням припинити провадження без розгляду касації, оскільки, на його думку, дана справа знаходиться за межами господарського судочинства.

Представники Міністерство оборони у свою чергу висловилися категорично проти задоволення заявлених клопотань. "Ми просимо залишити без зміни рішення суду першої інстанції і залишити без задоволення касаційну скаргу", - заявив представник Міноборони Росії.

Читайте також: Україна вже виплатила РФ 15 млн грн боргу по справі ЄЕСУ, - Пшонка

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся