Влада Станиці Луганської заявила, що відвід сил неможливий через обстріли бойовиків

НовиниПолітика    01.10.2016 - 04:34
Фото: голова Станично-Луганської районної військово-цивільної адміністрації Юрій Золкин
Фото: голова Станично-Луганської районної військово-цивільної адміністрації Юрій Золкин
Луганська прокуратура розслідує фінансування ЛНР виробниками нелегального тютюну Розвідка повідомляє про почастішання випадків відмови військових РФ повертатися на Донбас

Більшість людей побоюються приходу так званої ЛНР

На сьогодні виконання рамкової угоди щодо відведення сторін неможливе через постійні обстріли з боку бойовиків. Про це заявив голова Станично-Луганської районної військово-цивільної адміністрації Юрій Золкін в ефірі "5 каналу".

"Виконувати угоду (рамкову угоду з розведення сторін на трьох напрямках в зоні АТО) в цей момент умов немає, причина одна - немає режиму тиші", - сказав він.

Золкін також додав, що наразі "відбувається пробудження свідомості людей і усвідомлення ними того, що відхід українських підрозділів призведе до війни".

"На сьогоднішній день можу сказати достовірно, ніхто не вірив ще рік тому, що 50 і більше людей можуть вийти відкрито, публічно під телекамери і заявити свій протест проти відводу підрозділів Збройних сил", - зазначив Золкін.

За його словами, більшість людей побоюються приходу так званої ЛНР, розуміючи, що "терористи, сепаратисти і інша нечисть несе з собою біль, страждання і злочинний режим".

Нагадаємо, жителі Станиці Луганської готують протести у зв'язку з відведенням сил АТО з міста.

Читайте в розділі

Порошенко в Берліні намагався домовитися про постачання газу в Україну, - Путін

Путін допустив приєднання США до нормандского формату

Німеччина направить у Литву танки для стримування Росії

On Top