Викиди "Кримського титану": оприлюднено результати дослідження вод Чорного моря

Викиди "Кримського титану": оприлюднено результати дослідження вод Чорного моря
Ілюстративне фото (Alexander Aksakov/Getty Images)

Держекоінспекція заявляє, що вміст сірководню у межах норми

Державна екологічна інспекція провела моніторинг поверхневих вод Чорного моря у звязку із ситуацією, що складась із заводом "Кримський титан". Про це йдеться у повідомленні Держекоінспекції Північно-Західного регіону Чорного моря.

Зазначається, що було проведено дослідження проб поверхневих вод Чорного моря  в межах Каланчацького та Скадовського районів Херсонської області. Проби були відібрані 6 вересня 2018 року.

"Згідно результатів досліджень вміст розчиненого кисню знаходиться у межах 7,1 -7,4 мгО2/дм3 (при нормативі 6,0 мгО2/дм3); перевищень нормативних значень вмісту сірководню не виявлено; водневий показник рН знаходиться в межах норми", - повідомили в екоінспекції.

Нагадаємо, за результатами лабораторних досліджень у Херсонській області у середу, 12 вересня, перевищення рівня хімічних речовин у повітрі та ґрунті не виявлено. Зокрема, показники шкідливих речовин залишаються у межах норми, а жителі районів на півдні області не звертаються за медичною допомогою.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся