Вибори в США: республіканець Трамп подвоїв витрати на кампанію

НовиниПолітика    21.08.2016 - 13:52
Фото: Дональд Трамп у липні витратив 18,5 млн доларів на вибори
Фото: Дональд Трамп у липні витратив 18,5 млн доларів на вибори

Однак все одно витратив значно менше, ніж його конкурентка Гілларі Клінтон

Минулого місяця кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп подвоїв витрати на свою виборчу кампанію, але все одно витратив значно менше, ніж його конкурентка з Демократичної партії Гілларі Клінтон. Про це повідомляє ВВС.

Як свідчать оприлюднені цифри, на кампанію Трампа в липні пішло 18,5 млн доларів, а на кампанію Клінтон - 38 млн доларів.

Зазначено, що минулого місяця Трамп потратив понад 420 тисяч доларів на роздачу кепок із його символікою, а масштабну телевізійну рекламу вирішив запустити лише у серпні.


Повідомляється, що витрати республіканця на виборчу кампанію досі залишаються відносно низькими, якщо порівнювати їх із попередніми президентськими кампаніями, наприклад, Барака Обами і Мітта Ромні в 2012 році.

У червні Трамп витратив лише 7,8 млн доларів, сказано в доповіді Федеральної виборчої комісії. Однак у серпні ця цифра значно збільшиться, оскільки лише за минулий тиждень штаб кандидата заплатив за телерекламу 5 млн доларів.

Телеролики на підтримку Гілларі Клінтон почали крутитися ще два місяці тому і вже обійшлися штабові демократки в 60 млн доларів. У команді Клінтон працює близько 700 людей - у 10 разів більше, ніж на зарплаті в Трампа.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що компанії бізнесмена-республіканця мають щонайменше 650 млн доларів кредитних боргів.

On Top