ua ru

Вибори у Кривому Розі: Вілкул лідирує за результатами підрахунків голосів на п'яти дільницях

Вибори у Кривому Розі: Вілкул лідирує за результатами підрахунків голосів на п'яти дільницях Фото: Юрій Вілкул лідирує за результатами підрахунків на п'яти дільницях

Підрахунок голосів триває

вибори в Кривому Розі (Дніпропетровська область), за результатами підрахунків на п'яти дільницях, лідирує Юрій Вілкул. Підрахунок голосів триває, про це повідомили в ефірі "112 Україна".

"Підрахунок голосів триває, можна сказати про результати тільки на п'яти дільницях, і там дійсно лідирує Юрій Вілкул", - йдеться в повідомленні.

Як відзначається, під час підрахунку голосів помічений член однієї з дільничних комісій, яка допомагала рахувати голоси на інший ТВК.

Крім цього, зазначається, що під час голосування помічено фотографування бюлетенів та ручки із зникаючим чорнилом.

Явка на виборах у Кривому Розі

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що станом на 20:00 у позачергових мерських виборах у Кривому Розі взяли участь 287 тисяч виборців, що становить 55,94%.

"Явка на нинішніх виборах більш ніж на 20% вище, ніж у другому турі в 2015 році. В основному процес пройшов майже без перешкод, чітко відпрацювали всі комісії. На даний момент з 20:00 сім районних комісій та міська комісія перейшли у режим безперервного засідання" по підведенню результатів голосування", - повідомив голова Криворізької міської виборчої комісії Павло Гивель.

Відзначимо також, що Нацполиция зафіксувала 39 порушень в ході виборчого процесу.

"станом на 20:00 в поліцію надійшло 39 заяв і повідомлень про порушення виборчого законодавства. Під час перевірки грубих порушень виборчого законодавства не зафіксовано", - йдеться в повідомленні прес-служби ГУ НП у Дніпропетровській області.