Вибори у 114 окрузі відбулися, незважаючи на низку порушень, – КВУ

НовиниПолітика    17.07.2016 - 21:44

Порушень закону про вибори, які могли б істотно вплинути на результати волевиявлення, у 114 окрузі зафіксовано не було. Про це заявив генеральний директор КВУ Олексій Кошель, під час прес-конференції в Укрінформі.

За словами Кошеля, вибори у 114 окрузі, незважаючи на ряд порушень, що відбулися. "За наявною у КВУ інформації, загрозою номер один залишається реалізація сценарію з фальсифікації результатів голосування.


Нами були зафіксовані непоодинокі випадки фальсифікації подань на членів дільничних виборчих комісій, блокування окружною комісією законної заміни членів ДВК і пакетне вкидання в урни бюлетенів, відзначених за одного з кандидатів", – заявив Кошель.

Голова КВУ закликав правоохоронні органи і Центральну виборчу комісію прийняти всі необхідні заходи, щоб захистити результати виборів і не дати спотворити волевиявлення громадян при підрахунку голосів.

"Результати виборів в 114 ВО повинні відповідати реальним настроям виборців, оскільки фальсифікації голосування призведуть до абсолютної втрати поваги до держави в прифронтовій смузі, у свою чергу, загрожує національній безпеці та територіальній цілісності", – резюмував Кошель.

On Top