ВВП України в III кварталі виріс на 2,1%, - Держстат

ВВП України в III кварталі виріс на 2,1%, - Держстат
Фото: ВВП України зріс на 2,1% (колаж РБК-Україна)

Порівняно з II кварталом зростання ВВП склало 0,2%

Реальний валовий внутрішній продукт (ВВП) України (з урахуванням сезонного фактора) у III кварталі 2017 року, порівняно з відповідним періодом 2016 року, зріс на 2,1%. Про це повідомляє Державна служба статистики (Держстат).

Зазначимо, раніше Національний банк України поліпшив прогноз економічного зростання в 2017 році з 1,6% до 2,2%. У регуляторі пояснили це сприятливим впливом як внутрішніх, так і зовнішніх факторів, що відбивалося в кращих результатах економічної активності більшості галузей у II-III кварталах цього року, ніж очікувалося раніше.

Нагадаємо, в 2016 році ВВП України (з урахуванням сезонного фактора) порівняно з відповідним періодом 2015 року зріс на 2,3%.

Номінальний ВВП склав 2 трлн 383,2 млрд гривень, а ВВП у розрахунку на одну людину - 55 тис. 848 гривень. За даними Держстату, в III кварталі ВВП виріс на 1,8%, а в IV кварталі - на 4,7%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся