Міністр освіти і науки України Сергій Квіт вважає, що вузам потрібно дозволити відкривати рахунки в банках для того, щоб запрацювала нова редакція закону "Про вищу освіту".
Міністр освіти і науки України Сергій Квіт вважає, що вузам потрібно дозволити відкривати рахунки в банках для того, щоб запрацювала нова редакція закону "Про вищу освіту". Про це він заявив сьогодні під час круглого столу "Реформа освіти: Закон в дію!", передає кореспондент РБК-Україна.
"Після прийняття нового закону "Про вищу освіту" у нас є далі два наступні завдання: це власне імплементація і для того, щоб цей закон запрацював, ми повинні ще внести зміни в деякі закони. Головна зміна, яка нас цікавить у даному випадку, - це зміни до бюджетного кодексу, які дозволять, нарешті, відкриття рахунків у банках, обслуговування в банках університетів для того, щоб вони могли вивести свої кошти з казначейства в банки", - повідомив Квіт.
Нагадаємо, Верховна Рада прийняла новий закон про освіту 1 липня у другому читанні.