У другій половині 2016 партії отримали з бюджету більше 141 млн гривень, - НАЗК

НовиниФінанси    25.10.2016 - 10:25
Фото: голова НАПК Корчак Наталія
Фото: голова НАПК Корчак Наталія

Зазначені грошові кошти отримали чотири з шести політичних партій, представлених у Раді

За III і IV квартал 2016 року політичні партії України отримали більше 141 млн гривень державного фінансування статутної діяльності. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомило Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК).

Зазначені грошові кошти отримали чотири з шести політичних партій, представлених у Верховній Раді України.

"Так, станом на 24 жовтня поточного року, державне фінансування отримали "Народний фронт" - 50 млн 272 тис. гривень, партія "Блок Петра Порошенко" - 49 млн 543 тис. гривень, Об'єднання "Самопоміч" - 24 млн 923 тис. гривень, Радикальна партія Олега Ляшка - 16 млн. 907 тис. гривень", - йдеться в повідомленні.

При цьому в НАЗК зазначили, що політична партія "ВО "Батьківщина" не отримала коштів, так як не представила вчасно пакет документів. Після отримання повного пакета документів рішення про надання фінансування буде розглянуто на засіданні НАЗКу.

Парламентська партія "Опозиційний блок" відмовилася від фінансування з держбюджету.

Нагадаємо, починаючи з 2016 року, політичні партії країни почали отримувати державне фінансування статутної діяльності у відповідності з Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання політичній корупції".

 

НАЗК: політичні партії отримали понад 141 мільйон гривень державного фінансування Національне агентство з питань запоб...

Опубліковано Національне агентство з питань запобігання корупції - НАЗК 24 жовтня 2016 р.

Раніше глава НАПК Наталя Корчак розповіла, які партії отримають додаткове фінансування з бюджету.

On Top