Набуття чинності нового КПК запобіжить використання тортур по відношенню до ув'язнених, - Могильов

Понеділок 23 квітня 2012 15:41

Прийняття нового КПК запобіжить використання тортур ув'язнених. Про це заявив голова Ради міністрів АРК, екс-глава МВС Анатолій Могильов під час прямої телефонної лінії в редакції видання "Комсомольская правда в Україні", передає кореспондент РБК-України.

"В роботі міліції у нас є серйозні проблеми, вони залишилися вже впродовж десятиліть з часів незалежності ... Якщо я скажу, що мене влаштовує робота міліції, то це не так. Мене вона не влаштовує. Але це витрати. Потрібно змінювати всю систему . Потрібно виключити це явище (тортури) ", - заявив Могильов.

Він висловив упевненість, що "прийняття нового КПК, хоча багато хто говорить про його недоліки, кардинально змінить ситуацію. Ми опрацьовували багато норм, які мінімізують цю мотивацію. Я переконаний, що прийняття КПК прибере сам механізм в мотивації використання недозволених заходів міліцією".

Нагадаємо, Верховна Рада Україна (ВР) 13 квітня, пізніше глава ВР Володимир Литвин заявив, що готовий підписати новий КПК вже на цьому тижні.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся