Набрав чинності закон, що дозволяє суду визначити термін ознайомлення обвинуваченого з матеріалами справи

Неділя 24 квітня 2011 12:55

Закон про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу, що дозволяють суду визначити термін ознайомлення обвинуваченого з матеріалами справи, вступив в силу в п'ятницю, 22 квітня, після публікації у виданні "Урядовий кур'єр".
Прийнятим актом доповнюється стаття 218 КПК, в якій передбачається, що у разі зволікання ознайомлення з матеріалами справи обвинуваченим чи його захисником слідчий за погодженням з прокурором або прокурор мають право вносити до суду за місцем проведення слідства подання, суддя розглядає і своєю постановою може визначити строк, протягом якого обвинувачений і його захисник мають ознайомитися з матеріалами справи і заявити про клопотання.
Відповідний законопроект "Про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо ознайомлення обвинуваченого і захисника з матеріалами кримінальної справи" (№ 8006 від 19.01.2011 р.), підтримали 263 народних депутатів (ПР-188, БЮТБ -0, НУ-НС - 2, КПУ - 24, Реформи заради майбутнього - 18, Народна партія - 20, позафракційні - 11).
15 квітня цей документ був підписаний Президентом України Віктором Януковичем.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся