Набув чинності закон про єдине правило проїзду перехресть з круговим рухом

Набув чинності закон про єдине правило проїзду перехресть з круговим рухом
Фото: перехрестя з круговим рухом

Очікується, що він зменшить аварійність на перехрестях, де організовано круговий рух

Набув чинності законопроект №4246 "Про внесення змін до статті 41 Закону України "Про дорожній рух (щодо пріоритетності транспортних засобів, що рухаються по колу)". Відповідний документ був опублікований у виданні "Голос України" 27 квітня 2017 року.

Відповідно до тексту закону, перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, буде надаватися транспортним засобам, які вже рухаються по колу.

Згідно з положеннями закону, він набирає чинності на наступний день після опублікування. Очікується, що введення такої норми зменшить аварійність на перехрестях, де організовано круговий рух.

altФото: закон опублікований у виданні "Голос України"

Нагадаємо, 4 квітня Верховна Рада України підтримала за основу та в цілому законопроект №4246 "Про внесення змін до статті 41 Закону України" Про дорожній рух (щодо пріоритетності транспортних засобів, що рухаються по колу) ". При цьому спочатку документ підтримали за основу 242 парламентаря , але за пропозицією профільного комітету він був проголосований у цілому.

Президент України Петро Порошенко підписав його в середу, 26 квітня.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся