Набув чинності закон про Єдиний держреєстр військовозобов'язаних

НовиниСуспільство    20.04.2017 - 08:30
Фото: військовозобов'язані
Фото: військовозобов'язані

Закон визначає основні принципи створення і ведення реєстру

Закон "Про Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних" набув чинності. Відповідний документ був опублікований у виданні "Голос України" в середу, 19 квітня 2017 року.

Згідно з прикінцевими положеннями закону, він набирає чинності з дня, наступного за днем ​​його опублікування.

Зокрема, в документі визначаються основні принципи створення і ведення реєстру, нормовані питання ведення військового обліку військовозобов'язаних, який буде здійснюватися не тільки на паперових облікових картках, але і в електронному вигляді в єдиній централізованій базі даних.

Передбачається, що її наповненням будуть займатися працівники військових комісаріатів, а аналіз відомостей буде здійснювати Генеральний штаб Збройних сил України.

Нагадаємо, 14 квітня президент України Петро Порошенко підписав законопроект № 2504-д "Про Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних".

Верховна Рада України в середині березня підтримала в повторному другому читанні даний законопроект. За таке рішення проголосували 236 народних депутатів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Опубліковано закон про скасування обов'язкового використання печаток на офіційних документах Порошенко схвалив врегулювання використання держмайна на окупованому Донбасі
On Top