На зустрічі в Мінську Лавров відмовився обговорювати питання безпеки, - Геращенко

НовиниПолітика    29.11.2016 - 20:16
Фото: Ірина Геращенко розповіла про результати зустрічі глав МЗС "нормандської четвірки"
Фото: Ірина Геращенко розповіла про результати зустрічі глав МЗС "нормандської четвірки"

РФ не зацікавлена ані в припиненні вогню, ані в звільненні заручників

На зустрічі глав МЗС "нормандської четвірки" в Мінську глава зовнішньополітичного відомства Росії Сергій Лавров відмовився обговорювати питання безпеки. Про це повідомила віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

"Міністр Лавров на всі незручні питання відповідає, що це не її (Росії, - ред.) компетенція - гуманітарні чи безпекові питання, і наполягає тільки на обговоренні політичного блоку", - написала вона.

За словами Геращенко, РФ не зацікавлена ані в припиненні вогню, ані в звільненні заручників.

"Ось це і є вся правда про позицію РФ, яка не зацікавлена ані в припиненні вогню, ані в звільненні заручників, а лише в амністії і тд.", - написала вона.

 

Зустріч міністрів закордонних справ нормандського формату розпочалася з обговорення гуманітарної проблематики. Саме за н...

Опубліковано Iryna Gerashchenko 29 листопад 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українська сторона на зустрічі глав МЗС "нормандської четвірки" у Мінську наполягала на звільненні всіх заручників до Різдва.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Лавров заявив, що "ніхто навіть не думає" про воєнізовану місію ОБСЄ на Донбасі Дискусія по "дорожній карті" була поверхневою, але вона продовжиться, - Клімкін
On Top