ru ua

Спалах вірусного гепатиту в Харківській області: кількість хворих зросла до 29 осіб

Спалах вірусного гепатиту в Харківській області: кількість хворих зросла до 29 осіб Фото: спалах гепатиту (Pixabey)

Зареєстровано 7 сімейних вогнищ захворювання

Кількість хворих під час спалаху вірусного гепатиту в Балаклійському районі Харківської області зросла до 29 осіб. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

"Спалах вірусного гепатиту А серед жителів Балаклійського району триває. Станом на 21 листопада 2017 року захворіли 29 осіб, у тому числі 14 дітей", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, зареєстровані 7 сімейних вогнищ: з 4 хворими (з них 2 дітей), 3 вогнища з 3 хворими (5 дітей) та 2 вогнища з 2 хворими (1 дитина).

У ході епідрозслідування в селищі Андріївка виявлені порушення санітарного законодавства, не забезпечено виконання відповідних протиепідемічних заходів у повному обсязі, джерела водопостачання в населеному пункті утримуються в неналежному стані, населення не забезпечене якісною питною водою.

Так, питання про виконання протиепідемічних заходів 17 листопада 2017 року заслухано на засіданні регіональної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій облдержадміністрації.

До вирішення засідання включені пропозиції по проведенню заходів для забезпечення населення якісним і безпечним питним водопостачанням та інше. Комплекс протиепідемічних заходів триває.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Харківській області в смт Андріївка зафіксовано спалах вірусного гепатиту. За період з 12.10.2017 за 17.10.2017 серед жителів зареєстровано 7 випадків інфекційних захворювань, у т. ч. 2 дитини.