Спалах кору на Закарпатті: кількість захворілих школярів збільшилася до 56

Спалах кору на Закарпатті: кількість захворілих школярів збільшилася до 56
Фото: ілюстративне фото (kyivcity.gov.ua)

Найбільше хворих серед учнів 2-х та 6-х класів

На Закарпатті кількість захворілих на кір учнів загальноосвітньої школи с. Чорна Тиса Рахівського району збільшилася до 56 осіб. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Департаменту охорони здоров'я (ДОЗ) Закарпатської облдержадміністрації.

"Станом  на 17.05.2018 року загальна кількість захворілих школярів становить 56 осіб... Найбільше хворих серед учнів 2-х та 6-х класів: по 11 випадків відповідно. По один випадок кору серед учнів 9-х та 10-х класів, не зареєстровано жодного випадку серед учнів 11-х класів", - йдеться у повідомленні.

При цьому за формою перебігу переважають легкі та середні форми захворювання. Двоє хворих учнів перебувають в інфекційному відділені Рахівської районної лікарні.

"За оперативними даними по с. Чорна Тиса з початку 2018 року станом на 17.05.2018 зареєстровано 66 випадків кору, в т.ч. 66  у дітей до 17 років. Серед захворілих  (крім школярів) - 2 вихованців ДДЗ  та 8 дітей, які не відвідують організовані колективи", - додають у ДОЗ.

Зазначимо, станом на 16 травня загальна кількість захворілих школярів становила 49 осіб. Крім цього зазначалося, що у с.Чорна Тиса з початку 2018 року станом на 16 травня було зареєстровано 57 випадків кору, у тому числі 57 у дітей до 17 років.

Нагадаємо, 15 травня у ДОЗ повідомили про те, що у селі на Закарпатті зареєстровано спалах кору серед учнів школи.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся