Світовий банк виділить Дніпропетровської області 40 млн дол. для фінансування медичної галузі

НовиниСуспільство    08.10.2014 - 12:25
Світовий банк виділить 40 млн. дол. для фінансування медичної галузі Дніпропетровської області.

Світовий банк виділить 40 млн. дол. для фінансування медичної галузі Дніпропетровської області. Про це повідомив координатор програм людського розвитку Представництва Світового банку в Україні, Білорусії і Молдавії Паоло Карло Беллі під час робочого візиту до Дніпропетровської області, передає прес-служба Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Проект, який Дніпропетровська область надала на розгляд Світового банку, передбачає три напрямки: посилення первинної медико-санітарної допомоги, профілактику серцево-судинних захворювань, створення приймально-діагностичних відділень з їх оснащенням для надання медичної допомоги кардіологічним та неврологічним хворим у Дніпропетровську, Кривому Розі та Павлограді.

За словами виконуючого обов'язки директора департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА Ігоря Македонського, підготовка проекту знаходиться на фінальній стадії. Він розрахований на 5 років, а його старт запланований на початок 2015 року.

Нагадаємо, Світовий банк виділив Луганській області 20 мільйонів євро на створення нових і відновлення існуючих обласних лікувальних установ.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top