ru ua

Світовий банк виділив Україні 732 млн дол. на ЖКГ, - Мінрегіон

Світовий банк виділив Україні 732 млн дол. на ЖКГ, - Мінрегіон Фото: Світовий банк

Кошти спрямують на проекти з водо- та теплопостачання

Світовий банк виділив 732 млн дол. США на реалізацію інфраструктурних проектів у житлово-комунальному господарстві України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.

"На реалізацію проекту "Розвиток міської інфраструктури - 2" спрямовано 350 млн дол.(300 млн за рахунок коштів позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку і 50 млн за рахунок коштів Фонду чистих технологій). Термін реалізації проекту - 6 років (2014-2020)", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, цей проект складається з декількох субпроектів у сфері водопостачання, водовідведення та пілотного проекту щодо поводження з твердими побутовими відходами на 11 комунальних підприємствах Києва, Харкова, Кіровограда, Житомира, Краматорська, Коломиї, Тернополя, Черкас та Івано-Франківська.

"На реалізацію ще одного інфраструктурного проекту "Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України" Україна отримала фінансування від Міжнародного банку реконструкції та розвитку у розмірі 382 млн дол. у США в рамках Угоди про позику № 8387-UA (332 млн дол.) і Угоди про позику Фонду чистих технологій № TF016327 (50 млн дол.). Термін його реалізації становить 6 років", - повідомили у відомстві.

Нагадаємо, Світовий банк прогнозує падіння цін на нафту в 2016 році на 20%.