Світовий банк прогнозує дефіцит держбюджету України у 2010 р. на рівні 6,5% ВВП, в 2011 р. – 3,5% ВВП

Світовий банк (СБ) прогнозує дефіцит державного бюджету України у 2010 р. на рівні 6,5% ВВП, у 2011 р. - 3,5% ВВП, у 2012 р. - 2,5% ВВП. Про це заявив на прес-конференції старший економіст Світового банку Руслан Піонтковський, передає кореспондент РБК-Україна.

При цьому показники враховують кошти, необхідні на капіталізацію НАК "Нафтогаз України" та не враховують коштів, для рекапіталізації банків. За словами представника СБ, в своїх прогнозах Світовий банк передбачає, що Україна продовжить співпрацю з МВФ.

"В меморандумі між урядом України і МВФ прописані певні зобов'язання щодо фіскальної дисципліни та бюджетного дефіциту в певних роках. Ми в своєму прогнозі враховуємо, що ці показники будуть виконані", - сказав він.

Крім того, за словами Р.Піонтковського, Світовий банк обрав таке саме визначення дефіциту бюджету, як і МВФ. "Ми враховуємо всі бюджетні доходи, так званого бюджету розширеного уряду, включаючи державні позабюджетні фонди, як з боку доходів, так і з боку витрат. Також враховано витрати на капіталізацію "Нафтогазу", які теж є частиною програми з МВФ", - сказав він.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся