Усі охочі зможуть стати наставником для дитини в інтернаті у проекті УГКЦ і Львівської міської ради

НовиниРелігія    06.08.2013 - 16:02

Усі охочі можуть стати наставником для дитини в інтернаті: проект Наставництва Комісії УГКЦ у справах родини здійснюється у співпраці з відділом у справах дітей департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, "Центром опіки сиріт" Львівської архиєпархії УГКЦ, Благодійним фондом "Малятко" та ГО "Одна надія" (м. Київ).

В рамках проекту проводяться тренінги з наставництва, на яких учасники розглядають особливості розвитку дітей, що перебувають у закладах державної опіки, обговорюють роль і завдання наставника, а також мають нагоду спробувати себе у якості наставника під час рольових вправ. "Щоб стати наставником не потрібно ніяких особливих навиків. Потрібно лише вміти слухати, мати бажання турбуватися та передавати свій досвід і знання", - кажуть у відділі у справах дітей Львівської міської ради.

Проект наставництва впроваджується у Львові з вересня 2012 року, з ініціативи Комісії УГКЦ у справах родини. Метою проекту є пошук, навчання і супровід Наставників для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки.

Суть наставництва полягає у тому, що доросла людина будує стосунки з дитиною-сиротою, регулярно зустрічається з нею, спілкується та допомагає. Таким чином у дитини з'являється друг, близька людина, якій можна довіряти, до якої можна звертатися за порадою та підтримкою. Як показує досвід, стосунки з наставником є дуже цінними для дитини і позитивно впливають на неї та допомагають приготуватися до самостійного життя поза інтернатом. В рамках програми наставництва діє три напрямки праці з дітьми-сиротами і дітьми, позбавленими батьківської опіки: профорієнтація, соціалізація, допомога в навчанні та всебічному розвитку. Зустрічі наставників з вихованцями відбуваються на території закладу, в якому проживають діти, 1 раз на тиждень.

За докладнішою інформацією можна звертатися за тел.: (032) 261 04 11, 068 502 01 62, 067 35 75 625, ел. адреса: rodyna@ugcc.org.ua

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top