ВРУ повинна розглянути законопроект про погашення боргів теплопостачальних компаній, - Кириленко

НовиниЕнергетика    17.10.2016 - 13:58
Фото: у ВР внесено законопроект про погашення боргів тепловиків
Фото: у ВР внесено законопроект про погашення боргів тепловиків
Кабмін перевірить обґрунтованість встановлених тарифів ТКЕ Комітет рекомендує ВР подолати вето на закон про мораторій на штрафи для підприємств ПЕК

Уряд просить профільний комітет парламенту розглянути проект закону вже на цьому тижні

У Верховній Раді (ВР) зареєстрований проект закону про погашення боргів теплопостачальних та теплогенеруючих підприємств. Про це сьогодні на погоджувальній раді керівників фракцій і голів комітетів ВРУ заявив віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми зараз зареєстрували дуже нагальний законопроект, який стосується погашення боргів теплопостачальних та теплогенеруючих підприємств. Його номер 5273", - заявив Кириленко. За його словами, тема погашення заборгованості таких підприємств стала особливо актуальною з початком опалювального сезону.

"Ми просимо відповідний профільний комітет як можна швидше, вже на цьому тижні розглянути урядовий законопроект № 5273 і, якщо буде така можливість, внести вже після цього на розгляд у першому читанні цього пленарного тижня цей проект", - зазначив Кириленко.

Нагадаємо, сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ і ТЕЦ при виробництві теплової енергії становить близько 17,6 млрд гривень.

Читайте в розділі

Клієнти "Київоблгазу" скористалися сервісами компанії понад 450 тис. разів

У "Миколаївгаз збуті" розповіли про перерахунок субсидій

Нафта Brent торгується нижче 52 доларів за барель

On Top