ua ru

На час святкування Рош га-Шана в Умані розмістили спецзагін рятувальників

На час святкування Рош га-Шана в Умані розмістили спецзагін рятувальників Фото: ДСНС розгорне зведений загін рятувальників у Умані (dsns.gov.ua)
Автор: РБК-Украина

Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки в Умані (Черкаська область) під час святкування Рош га-Шана розгорнули зведений загін рятувальників.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

До складу загону увійшли сили пожежно-рятувальних підрозділів з різних районів області, а також водолази, піротехніки, сапери, медики, фахівці з радіаційного, хімічного і біологічного захисту. У загін увійшли 96 осіб.

Крім того, в місцях проведення святкових заходів, а також в місцях проживання хасидів встановлено п'ять пунктів проведення дезінфекції.

Нагадаємо, щорічно хасиди приїжджають в Умань, щоб відсвяткувати Новий рік за єврейським календарем на могилі пророка Нахмана. Цього року свято припадає на 18-20 вересня.

Через погіршення епідемічної ситуації Кабмін ввів заборону для в'їзду іноземних громадян в Україну до 29 вересня. Зокрема, заборона поширюється і на паломників. Разом з тим, на кордоні України з Білоруссю застрягли кілька сотень прочан, які прямували до Умані.