ru ua

Під час авіаударів Саудівської Аравії в Ємені загинули 9 мирних жителів

Під час авіаударів Саудівської Аравії в Ємені загинули 9 мирних жителів Фото: бомбардування (webscreenshot youtube/SMO Syria)

Принаймні 4 мирних жителів були поранені під час авіаударів

В результаті ударів з повітря коаліції на чолі з Саудівською Аравією загинули 9 мирних жителів Ємену. Про це повідомляє Xinhua.

"Військові літаки Саудівської Аравії нанесли декілька авіаударів по домівках сільських жителів у районі Аль-Мисейд, убивши 9 мирних жителів, в тому числі 2 жінок", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією видання, ще чотири сільських жителів були поранені під час авіаударів. Цей інцидент мешканці записали на відео, копію якого надали виданню.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що кількість хворих холерою в Ємені перевищило 200 тис. осіб. Згідно зі спільною заявою Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Всесвітньої організації охорони здоров'я, Ємен зіткнувся з наймасштабнішою спалахом захворювання на холеру в світі за останні роки.

Також зазначається, що 25% загиблих від холери людей в Ємені - діти. Повідомляється, що кількість випадків захворювання зростає і, за оцінками ООН, до кінця серпня досягне 300 тисяч чоловік.