За час АТО з полону бойовиків звільнено 3083 людини, - Тандіт

НовиниПолітика    03.11.2016 - 10:31
Фото: Юрій Тандіт
Фото: Юрій Тандіт

СБУ шукає нестандартні шляхи, щоб звільняти заручників

За час проведення антитерористичної операції (АТО) на Донбасі з полону бойовиків звільнено 3083 людини. Про це повідомив радник голови Служби безпеки України (СБУ) Юрій Тандіт в ефірі телеканалу "112 Україна".

"СБУ використовує всі способи, щоб витягувати хлопців, не потрібно забувати і про зниклих 494. На сьогодні звільнено або знайдено 3083 людини і це дуже велика робота", - сказав Тандіт.

Крім того, він заявив, що СБУ шукає нестандартні шляхи, щоб звільняти заручників.

"До Мінська ми завжди возимо списки заручників, які незаконно перебувають в Донецьку та Луганську. Звичайно ж, ми йдемо далі, і говоримо, що робота за цими списками важлива в рамках мінських домовленостей, про звільнення заручників за формою всіх на всіх. Але ми також шукаємо нестандартні шляхи, щоб визволяти наших заручників", - сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за словами голови СБУ Василя Грицака, СБУ готова віддавати за одного українського заручника трьох бойовиків.

СБУ виявила в зоні АТО незаконні вантажі на 7,5 млн гривень У ДНР заявили, що готові обмынювати полонених лише за формулою "всіх на всіх"
On Top