ВР ухвалила законопроект про посилення відповідальності за порушення вимог законодавства про охорону культурної спадщини.

Верховна Рада прийняла за основу проект закону №3190 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони культурної спадщини". За відповідне рішення проголосували 380 депутатів з 437 зареєстрованих в залі. Законопроектом пропонується вдосконалити чинне законодавство у сфері охорони культурної спадщини, зокрема, підвищити відповідальність за порушення його вимог, уточнити повноваження державних органів охорони культурної спадщини, положення щодо збереження пам"яток історії та культури та діяльності історико-культурних заповідників тощо. Зокрема, передбачено, що порушення вимог законодавства про охорону культурної спадщини тягне за собою: - для громадян - попередження або накладення штрафу від десяти до п"ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; - для посадових осіб - попередження або накладення штрафу від п"ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся