ВР ухвалила законопроект про регулювання окремих видів рекламної діяльності політичних партій та громадських організацій.

Верховна Рада України прийняла за основу законопроект №3002 "Про внесення змін до закону "Про рекламу" (щодо ідентифікації соціальної реклами та регулювання окремих видів рекламної діяльності політичних партій та громадських організацій)". За відповідне рішення проголосували 353 депутати з 422 зареєстрованих в залі.

Проектом закону, зокрема, пропонується надати громадським організаціям, у випадку замовлення ними соціальної реклами, право самостійно вирішувати питання щодо розміщення у рекламному повідомленні відповідного посилання на рекламодавця.

Документом передбачається встановити, що державний орган, якщо він є рекламодавцем соціальної реклами, зобов'язаний надавати у рекламі відповідне посилання.

Відповідно до проекту, соціальна реклама, яка розповсюджується на замовлення органів державної влади та органів місцевого самоврядування, не повинна містити інформації, що сприяє формуванню і підтриманню обізнаності, інтересу до певної політичної партії, виборчого блоку, їх програм, угод, політичних заходів, які проводяться чи підтримуються ними, керівників або членів певної політичної партії, виборчого блоку.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся