ВР відхилила закон про збільшення покарання за хабарництво аж до довічного ув'язнення.

Вівторок 17 листопада 2009 13:57

Верховна Рада України не змогла подолати вето Президента України Віктора Ющенка на закон №3428 "Про внесення змін до деяких законів України щодо протидії хабарництву". За подолання вето проголосували 213 депутатів з 424 зареєстрованих в залі. Депутати також не підтримали жодної поправки глави держави до закону. Таким чином закон вважається відхиленим.

 

Нагадаємо, ВР прийняла в цілому цей закон 21 травня ц.р. Законом, зокрема, за отримання хабара в надзвичайно великому розмірі встановлювалось покарання: - у загальному випадку - позбавлення волі строком до п'ятнадцяти років; - для осіб, що займають відповідальне або особливо відповідальне становище, окрім суддів, прокурорів, слідчих, - позбавлення волі на строк до п'ятнадцяти років з позбавленням права посідати певні посади або займатися певною діяльністю строком до трьох років і з конфіскацією майна; - для суддів, прокурорів, слідчих - довічне позбавлення волі з конфіскацією майна. Надзвичайно великий розмір хабара був встановлений законом на рівні 4 тис. і більш разів перевищуючим неоподатковуваний мінімум доходів громадян (68 тис. грн).

В.Ющенко 12 червня ветував цей закон.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся