ВР затвердила надання індивідуальним сільським забудовникам пільгових держкредитів

Верховна Рада Україна (ВР) прийняла в другому читанні і як закон законопроект № 7209 про внесення змін до закону України "Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві" (щодо надання індивідуальним сільським забудовникам пільгових кредитів). "За" прийняття відповідного законопроекту проголосували 257 народних депутатів з мінімально необхідних 226.

Законом встановлюється, що уряд, місцеві державні адміністрації сприяють розвитку індивідуального житлового будівництва в межах сіл і селищ, а також за межами сіл і селищ у відокремлених фермерських господарствах, створюють сільським забудовникам (місцевому населенню і громадянам, які переселяються у сільську місцевість на постійне проживання) пільгові умови щодо забезпечення будівельними матеріалами і обладнанням, надання їм послуг і пільгових довгострокових державних кредитів.

Відповідно до закону індивідуальні сільські забудовники користуються державним пільговим кредитом за умови їх проживання (або переселення для постійного проживання) в сільській місцевості в межах сіл і селищ, а також за межами сіл і селищ у відокремлених фермерських господарствах та підтвердження ними своєї платоспроможності.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся