ВР створила ТСК з розслідування дій співробітників органів МВС під час мітингу 24 серпня 2011 р. в Києві

Верховна Рада Україна (ВР) прийняла проект постанови № 9164 від 16 вересня 2011 р. про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з розслідування дій співробітників органів внутрішніх справ при реалізації конституційного права на свободу мирних зборів учасниками мітингу 24 серпня 2011 р. в місті Києві. За ухвалення відповідної постанови проголосували 172 народних депутата.

Основним завданням тимчасової слідчої комісії визначено розслідування правомірності дій співробітників органів внутрішніх справ України під час мирного мітингу 24 серпня 2011 р. на вулиці Володимирській у Києві, а також надання українському суспільству достовірної інформації з цього приводу.
Головою ВКС обрано В'ячеслава Кириленка (НУ - НС), заступником - Сергій Соболєв (БЮТБ).
Визначено, що кількісний склад ТСК становить 13 народних депутатів виходячи із забезпечення пропорційного представництва в її складі від:
- Фракції Партії регіонів - 5 чол.,
- Фракції БЮТБ-3 чол.,
- Фракції НУ-НС - 2 чол.,
- Фракції КПУ - 1 чол.,
- Фракції Народної Партії - 1 чол.,
- Групи "Реформи заради майбутнього" - 1 чол.

Нагадаємо, прокуратура Києва порушила кримінальну справу за фактом сутичок між правоохоронцями і представниками ряду політпартій, об'єднань і організацій.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся