ВР дозволила перерозподілити державні кошти на підтримку телеканалу ATR

НовиниСуспільство    17.11.2016 - 13:37
Фото: Верховна Рада
Фото: Верховна Рада

За законопроект з другого разу проголосували 227 депутатів

Верховна Рада України дозволила Кабінету міністрів України направляти кошти, передбачені у державному бюджеті на розселення та облаштування депортованих кримських татар, на підтримку кримськотатарського телеканалу ATR. За відповідний законопроект №5333 з другого разу проголосували 227 депутатів ВР (спочатку 214 нардепів), передає кореспондент РБК-Україна.

"Прийняття законопроекту унормує здійснення видатків державного бюджету і забезпечить фінансову підтримку ТОВ "Телевізійна компанія "Атлант-СВ" для телеканалу з логотипом "АТR T", - сказано в пояснювальній записці до документа.

Згідно з законом, Кабмін у 2016 році може визначати напрями використання бюджетних коштів на програми підтримки телерадіокомпаній, які функціонували на території анексованого Росією Криму і Севастополя.

При цьому таку можливість пропонується передбачити в якості винятку з Бюджетного кодексу, згідно з яким коштами держбюджету фінансуються програми підтримки тільки національних і державних телерадіокомпаній, суспільного телебачення і радіомовлення, преси, книговидання, державних інформаційних агентств.

У записці уточнюється, що кошти будуть розподілені на оплату каналом послуг супутникового зв'язку, оренду та придбання телевізійного обладнання, оренду приміщень, оплату послуг по використанню та придбання об'єктів авторського права, а також на погашення частини заборгованості за послуги супутникового зв'язку.

Наголошується, що законопроект буде здійснюватися за рахунок коштів програми з розселення та облаштування депортованих кримських татар та осіб інших національностей, які були депортовані з території України.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив розблокувати виділення коштів кримськотатарському телеканалу ATR.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Рада відправила на доопрацювання закон про ратифікацію Стамбульської конвенції Рада відправила на доопрацювання законопроект про енергоефективність будівель
On Top