У ВР розповіли, які реформи будуть впроваджені цієї осені

У ВР розповіли, які реформи будуть впроваджені цієї осені
Фото: Ірина Луценко (kmu.gov.ua)

Зокрема, буде продовжено пенсійну реформу і прийнята судову

Восени 2017 року в Верховній Раді будуть продовжувати розгляд і приймуть деякі реформи. Про це заявила представник ррезидента України у ВР Ірина Луценко в ефірі "5 каналу".

"Восени буде продовжена пенсійна реформа, для того, щоб отримати інвестиції, буде завершена судова, повинна бути проведена амбітна і дуже серйозна приватизація в Україні", - сказала Луценко.

За її словами, в той же час, ВР призупинить роботу над відкриттям ринку землі.

"Я думаю, що питання відкриття в Україні ринку землі буде трохи відкладене, ми, принаймні, спробуємо працювати з легалізації оренди землі як такої, не кажучи про продаж землі: не готове суспільство, не готові депутати до такого голосування, тому будемо робити це поступово", - додала Ірина Луценко.

Також представник президента України у ВР запевнила, що парламентарі готові розглянути медичну та освітню реформи.

"Ми також готові до медичної реформи... На виході реформа середньої освіти, це 12 років, тому буде відбуватися розгляд у парламенті. Завершено закон реінтеграції Донбасу, тобто напрями державної політики щодо повернення Донбасу", - повідомила вона.

Нагадаємо, Росія визнана агресором на законодавчому рівні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся