ВР прийняла за основу законопроект, що збільшує штраф за стрілянину в населених пунктах

П'ятниця 07 жовтня 2011 17:12

Верховна Рада України (ВР) сьогодні, 7 жовтня, прийняла за основу проект закону № 7483 від 17 грудня 2010 р. ініціював народним депутатом від КПУ Валерієм Бевзом про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення. За відповідний законопроект проголосували 263 народних депутата з мінімально необхідних 226.

Законопроектом пропонується посилити адміністративну відповідальність за порушення правил і порядку поводження із спеціальними засобами активної оборони, спрямованими на ураження людини чи завдання їй больового шоку. Зокрема, передбачається внести відповідні зміни в ряд статей Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, згідно зі змінами внесеними до статті 174 Кодексу України про адміністративні правопорушення стрільба з вогнепальної чи холодної метальної зброї, пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії чи пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду в населених пунктах і в не відведених для цього місцях, а також у відведених місцях з порушенням встановленого порядку тягне за собою накладення штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї і бойових припасів або без такої.
Згідно з новою редакцією ст. 190 придбання, зберігання, передача іншим особам або продаж громадянами вогнепальної мисливської чи холодної зброї, спеціальних засобів активної оборони, а також пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду без дозволу органів внутрішніх справ -
тягнуть за собою накладення штрафу від 7 до 10 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї або без такої.
ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за одне з порушень, передбачених частиною першою цієї статті, тягне за собою накладення штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся