ВР планує дозволити утворення територіальних громад без зміни меж районів

ВР планує дозволити утворення територіальних громад без зміни меж районів
Фото: Верховна Рада України

За документ з другого разу проголосували 238 парламентарів

Верховна Рада України прийняла у першому читанні за основу законопроект №4676 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов зміни меж районів у процесі добровільного об'єднання територіальних громад". За документ з другого разу проголосували 238 парламентарів (спочатку 219), передає кореспондент РБК-Україна.

Зокрема, проектом закону пропонується передбачити можливість утворення об’єднаних територіальних громад, суб`єктом утворення яких є, зокрема, територіальні громади міст обласного значення без зміни меж районів. 

Також метою законопроекту є визначення чіткої послідовності дій в процесі призначення перших місцевих виборів у територіальних громадах, утворених в результаті об`єднання територіальних громад різних районів, та зміни меж таких районів.

Так, документом пропонується внести зміни до статей 7 та 8 закону "Про добровільне об`єднання територіальних громад", доповнивши їх відповідними положеннями, та до Земельного кодексу України з метою узгодження запропонованих до вказаного закону змін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України додатково виділив 10,5 млн гривень на вибори в територіальних громадах.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся