ВР планує дозволити утворення територіальних громад без зміни меж районів

НовиниПолітика    08.09.2016 - 21:19
Фото: Верховна Рада України
Фото: Верховна Рада України
Рада звільнила 12 суддів за порушення присяги Кабмін схвалив зміни до порядку використання держпідтримки фермерів

За документ з другого разу проголосували 238 парламентарів

Верховна Рада України прийняла у першому читанні за основу законопроект №4676 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов зміни меж районів у процесі добровільного об'єднання територіальних громад". За документ з другого разу проголосували 238 парламентарів (спочатку 219), передає кореспондент РБК-Україна.

Зокрема, проектом закону пропонується передбачити можливість утворення об’єднаних територіальних громад, суб`єктом утворення яких є, зокрема, територіальні громади міст обласного значення без зміни меж районів. 

Також метою законопроекту є визначення чіткої послідовності дій в процесі призначення перших місцевих виборів у територіальних громадах, утворених в результаті об`єднання територіальних громад різних районів, та зміни меж таких районів.

Так, документом пропонується внести зміни до статей 7 та 8 закону "Про добровільне об`єднання територіальних громад", доповнивши їх відповідними положеннями, та до Земельного кодексу України з метою узгодження запропонованих до вказаного закону змін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України додатково виділив 10,5 млн гривень на вибори в територіальних громадах.

Читайте в розділі

Порошенко звільнив шість голів РДА в п'яти областях

Судова реформи є ключовим механізмом боротьби з корупцією, - Гройсман

ЄС повинен виконати зобов'язання перед Україною, - Климпуш-Цинцадзе

On Top