ru ua

Кабмін додатково виділив 10,5 млн гривень на вибори в територіальних громадах

Кабмін додатково виділив 10,5 млн гривень на вибори в територіальних громадах Фото: Зубко прокоментував розпорядженні Кабміну про допсредствах

Однак додаткових коштів може не вистачити для повноцінного забезпечення виборів

Кабінет міністрів України додатково виділив 10,5 млн гривень на вибори в територіальних громадах. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, передає пресс-служба Мінрегіону.

Зубко прокоментував розпорядження Кабміну "Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених ЦВК на 2016 рік".

Глава Мінрегіону разом з тим зазначив, що перерозподілених коштів може не вистачити для повноцінного забезпечення виборів.

"Виділення коштів на місцеві вибори в ОТГ - це важливий крок, але цих коштів може бути недостатньо. Також це може вплинути на кількість громад, які підуть на вибори. Такі побоювання ми вже висловлювали, в результаті - сума була збільшена з 6 млн (як раніше передбачалося) до майже 10,5 млн грн. У будь-якому випадку, це не повинно бути стримуючим фактором на виборах", - наголосив Зубко.

Нагадаємо, раніше глава Мінрегіону повідомляв, що Україні потрібен новий Житловий кодекс.