Кабмін додатково виділив 10,5 млн гривень на вибори в територіальних громадах

НовиниПолітика    08.09.2016 - 15:23
Фото: Зубко прокоментував розпорядженні Кабміну про допсредствах
Фото: Зубко прокоментував розпорядженні Кабміну про допсредствах
Кабмін схвалив фінансування державної космічної програми у 2016 Кабмін затвердив зміни до порядку присвоєння статусу учасника бойових дій

Однак додаткових коштів може не вистачити для повноцінного забезпечення виборів

Кабінет міністрів України додатково виділив 10,5 млн гривень на вибори в територіальних громадах. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, передає пресс-служба Мінрегіону.

Зубко прокоментував розпорядження Кабміну "Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених ЦВК на 2016 рік".

Глава Мінрегіону разом з тим зазначив, що перерозподілених коштів може не вистачити для повноцінного забезпечення виборів.

"Виділення коштів на місцеві вибори в ОТГ - це важливий крок, але цих коштів може бути недостатньо. Також це може вплинути на кількість громад, які підуть на вибори. Такі побоювання ми вже висловлювали, в результаті - сума була збільшена з 6 млн (як раніше передбачалося) до майже 10,5 млн грн. У будь-якому випадку, це не повинно бути стримуючим фактором на виборах", - наголосив Зубко.

Нагадаємо, раніше глава Мінрегіону повідомляв, що Україні потрібен новий Житловий кодекс.

Читайте в розділі

Росія тільки розпалила громадянську війну в Сирії, - глава Пентагону

Порошенко призначив держстипендії чемпіонам і призерам Олімпійських ігор

НАБУ готове оголосити підозру Охендовському найближчим часом

On Top