ВР планує розширити перелік одержувачів держпідтримки в розмірі 50% від вартості житла

НовиниЕкономіка    18.10.2016 - 18:38
Фото: Верховна Рада України
Фото: Верховна Рада України
Рада дозволила учасникам АТО виходити на пенсію у віці 50-55 років Рада відхилила ветований Порошенком закон про право військових переукладати контракти з ЗСУ

Документ підтримав 231 депутат Ради

Верховна Рада України підтримала за основу законопроект №4550 "Про внесення змін до статті 4 закону" Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва "(щодо реалізації державних житлових програм). За документ проголосував 231 нардеп, передає кореспондент РБК-Україна.

Зокрема, законопроект передбачає розширення категорії одержувачів державної підтримки в розмірі 50% вартості будівництва (придбання) доступного житла та/або пільгового іпотечного житлового кредиту особами, які є ветеранами антитерористичної операції і родичами осіб, які загинули в АТО.

Крім того, планується збільшити ставку фінансування за кредитами на будівництво (придбання) доступного житла з 3% до 10%.

Нагадаємо, ВРУ прийняла за основу законопроект №4901 "Про комерційний облік комунальних послуг". За документ проголосували 238 парламентарів.

Читайте в розділі

Заборгованість по зарплаті в Україні у вересні зросла майже до 2 млрд гривень 

Княжицький зазначив в е-декларації два будинки, дві квартири і понад 1 млн доларів готівкою

НБУ на 28 жовтня зміцнив курс гривні до долара до 25,53

On Top