ВР планує визначити місцеві правила приймання стічних вод

НовиниЕкономіка    01.11.2016 - 12:11
Фото: Верховна Рада України
Фото: Верховна Рада України

Законопроект за основу підтримали 243 парламентаря

Верховна Рада України підтримала за основу законопроект №4582 "Про внесення змін до Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" (щодо удосконалення деяких положень)". За документ проголосували 243 парламентаря, передає кореспондент РБК-Україна.

"Зміни до Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" вносяться з метою вдосконалення правового регулювання відносин у прийманні стічних вод та визначення розміру плати з їх очищення, термінології, а також передбачення органам місцевого самоврядування повноважень щодо затвердження місцевих правил приймання стічних вод та визначення розміру плати за їх очищення", - сказано в пояснювальній записці.

Зазначається, що місцевими правилами приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення населеного пункту установлюються вимоги щодо приймання стічних вод населеного пункту.

Такі правила розробляються на підставі та з урахуванням вимог правил приймання стічних вод та порядку визначення розміру плати, яка справляється за понаднормативні скиди промислових та інших стічних вод до систем централізованого водовідведення, затверджених центральним органом виконавчої влади.

Орган місцевого самоврядування забезпечує вільний доступ фізичних і юридичних осіб до затверджених місцевих правил.

Місцеві правила включають: основні вимоги щодо приймання стічних вод населеного пункту підприємствами централізованого водовідведення; основні вимоги щодо скидання стічних вод до систем централізованого водовідведення суб’єктами господарювання; вимоги щодо якості і режиму скидання стічних вод; визначення механізму контролю за скиданням стічних вод.

Також до таких правил включається розмір плати, яка справляється із суб’єктів господарювання за понаднормативні скиди стічних вод до систем централізованого водовідведення і порушення вимог щодо якості і режиму їх скидання.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України в кінці липня виділив кошти на реконструкцію Бортницької станції аерації.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся