Рада відправила на доопрацювання проект про проблеми колективної власності на землю

НовиниПолітика    14.11.2017 - 12:21
Фото: Верховна Рада (president.gov.ua)
Фото: Верховна Рада (president.gov.ua)

За таке рішення з другого разу проголосували 230 нардепів

Верховна Рада України відправила на повторне перше читання законопроекти №6049 і №6049-1 "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування в масивах земель сільськогосподарського призначення, унеможливлення рейдерства і стимулювання зрошення в Україні", передає кореспондент РБК-Україна.

За таке рішення з другого разу проголосували 230 нардепів (спочатку 225), за основу документ підтримали лише 192 парламентарія.

Зазначеними законопроектами пропонується внести зміни до земельного законодавства, спрямовані на усунення проблем, пов'язаних з подрібненням масивів земель сільськогосподарського призначення.

зокрема, планується створити механізм використання масивів земель сільськогосподарського призначення, стимулювання зрошення, а також вирішення проблеми використання земель під польовими дорогами та земельних ділянок під лісосмугами та іншими захисними насадженнями земель. Також запропоновано механізм передачі земель, які залишилися у колективній власності, у комунальну власність.

Нагадаємо, крім того, ВРУ відправила на повторне перше читання законопроект №5448 "Про основні засади та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції". За таке рішення проголосували 228 народних депутатів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top