ВР відклала створення ТСК з питань розслідування законності проведених Нацрадою з теле- і радіомовлення конкурсів на отримання ліцензій

Верховна Рада України відклала створення тимчасової слідчої комісії з питань розслідування законності прийняття рішень Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення щодо проведення конкурсів та встановлення переможців конкурсів на отримання (переоформлення) ліцензій на мовлення з використанням відповідних частот у 2005-2010 рр. Про це в ході засідання парламенту заявив перший віце-спікер Адам Мартинюк.

За його словами, проекти постанов №6540 і №6521 оформлені неналежним чином. А.Мартинюк звернувся до авторів законопроектів об'єднати обидва проекти постанов в один документ.

Раніше сьогодні в засіданні парламенту на вимогу фракцій Блоку Юлії Тимошенко і блоку "Наша Україна - Народна самооборона" була оголошена перерва для обговорення питання розгляду даних законопроектів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся